W 2013 roku wstąpiliśmy w poczet członków ANG Spółdzielni. Społeczność ANG spółdzielni liczy ponad 300 spółdzielców oraz ponad 1000 współpracowników. Członkiem ANG Spółdzielni może zostać doświadczony i samodzielny ekspert finansowy, prowadzący działalność gospodarczą. W dniu 05 października 2020, po wielomiesięcznych przygotowaniach ANG Spółdzielnia została przekształcona w GRUPA ANG Spółka Akcyjna.

Grupa ANG to organizacja, w której zamiast rywalizować, wspólnie pracujemy, współstanowimy i obdarzamy się wzajemnym szacunkiem. Finanse to poważna branża, a my chcemy być firmą przyjazną, odpowiedzialną społecznie, zaangażowaną i szanującą zasady zrównoważonego rozwoju.W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Jesteśmy dumni mogąc być grupy ANG, dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

Marczak Finanse bardzo mocno stawia na współpracę międzybranżową. Wierzymy, że dzięki kooperacji różnych branż okołokredytowych zyska przede wszytskim nasz klient. Dlatego w jednym miejscu zebraliśmy ekspertów z którymi współpracujemy na co dzień. Znajdziesz tu specjalistów od nieruchomości, aranżacji wnętrz, od ubezpieczeń czy od pozyskiwania dotacji unijnych. Wszystkie usługi około kredytowe dla klientów Marczak Finanse objęte są specjalnymi rabatami. Poznaj zespół cały ekspertów Marczak Finanse:

Ewa Marczak

Ekspert Kredytowy z 18 letnim doświadczeniem w branży finansowej. W swojej karierze zawodowej przeszła przez wszystkie szczeble bankowości. Najlepiej czuje się w pracy z klientem indywidualnym, specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Jest kreatorem najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla swoich klientów. Od kilku lat z dużym powodzeniem inwestuje w rynek nieruchomości. Remonty to jej nowa pasja.

Sławomir Marczak

Ekspert Kredytowy z ogromnym doświadczeniem w branży bankowej. Od zawsze pasjonat ekonomii i Excela. Najskuteczniejszy doradca kredytowy, zawsze punktualny i skrupulatny. Sławek w pracy zawodowej ceni sobie wiedzę oraz relacje osobiste. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Świetnie czuje się w obsłudze finansowej firm, potrafi doradzić najkorzystniejsze a zarazem najskuteczniejsze finansowanie.

Dorota Sztuba

Agentka nieruchomości, która w swojej pracy łączy spojrzenie pośredniczki oraz aktywnej inwestorki. Rozumie, jak ważną potrzebą jest chęć posiadania własnego mieszkania, jak i stronę biznesową nieruchomości. Daj się zaskoczyć jakością w pośrednictwie. Transparentny sposób współpracy, wysoka merytoryka i innowacyjny marketing nieruchomości. Będziesz w dobrych rękach.

Przemysław Mąka

Rzeczoznawca majątkowy, od wielu lat związany z rynkiem nieruchomości, prowadzi biuro projektowo-usługowe „real-liver”. W swojej pracy zajmuje się wyceną obiektów, czyli oszacowaniem wartości rynkowej nieruchomości, głównie na potrzeby banków pod zastaw hipoteki. Wycena zawsze jest wykonywana na bazie oceny stanu nieruchomości.

Małgorzata Stawińska

Broker Ubezpieczeniowy, Małgosia prowadzi Sukurs centrum ubezpieczeniowo-finansowe. Doskonale obsługuje klientów dzięki dogłębnej znajomości branży ubezpieczeniowej i szerokiej gamie rozwiązań jaką może zaoferować swoim klientom. Zawsze dopasuje rozwiązania idealne dla tych, którzy szukają tańszej opcji ubezpieczeń jak i tych, którzy szukają rozwiązań premium.

Agnieszka Załubska- Giruć

Projektantka wnętrz, certyfikowany design coach i specjalistka od psychologii designu.  Autorka książki „Czy z tym domem mi do twarzy? – czyli jak urządzać wnętrza w zgodzie z psychologią designu „.    Jej misją jest szerzyć pewność siebie i radość  a także inspirować  do posiadania tętniącego życiem, fascynującego i oryginalnego domu. Agnieszka świetnie rozumie potrzeby klienta, przekładając je na udane projekty.

Agnieszka Pasieka-Adamek

Projektant wnętrz Agnieszka jest autorką książki ,,Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać”. Przez ostatni 14 lat stworzyła setki projektów wnętrz dla klientów w Polsce i za granicą. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem na swoim blogu i kanale YT Studio Atoato. Agnieszka wie doskonale, jakie wątpliwości i problemy mają klienci. Nieprzespane noce, strach przed niespodziankami na budowie, czy niewystarczające środki na remont. Dlatego opracowała system budżetowania i briefingu, który pomaga w łatwy sposób przejść każdemu przez zawiłości aranżacji wnętrz. 

Magdalena Smolarek

Projektantka wnętrz Magda od 4 lat prowadzi własną firmę zajmującą się aranżacją wnętrz – BEST Design. Jest specjalistka od wyczarowywania brakujących przestrzeni. Klienci cenią ją za indywidualne podejście i umiejętność słuchania. Ponad własną satysfakcję z projektu, stawia zadowolenie klienta. Prywatnie mama Hani i Tadzia. Miłośniczka podróży i warzyw. 🙂 

Joanna Przybył i Marek Biernat

Generalny wykonawca: remonty, przebudowy oraz aranżacja mieszkań. Asia i Marek wspólnie tworzą wnętrza w których klienci odnajdują swój dom. Do każdego zlecenia podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Z nimi remonty, przebudowy oraz aranżacja mieszkań i domów stają ciekawą przygodą a nie przykrą niespodzianką. Prywatnie są rodzicami trójki dzieci w  wieku od 4 do 11 lat, więc logistykę, negocjacje oraz twarde zarządzanie mają w małym palcu.  

Marta Pietrzyk

Radca prawny, mediator sądowy, ekspert od dotacji z UE .Od ponad 10 lat skutecznie udziela wsparcia prawnego i biznesowego swoim klientom. Prowadzi Kancelarię Prawną MED-LAW, zajmując się kompleksową obsługą prawną  przedsiębiorców. Udziela porad prawnych we wszelkich aspektach prowadzenia biznesu. Pozyskuje dla klientów dofinansowanie zewnętrzne na rozwój ich firm, realizację nowych projektów inwestycyjnych i szkoleniowych, w szczególności w zakresie funduszy z programów UE.