Ewa i Sławek

Ewa i Sławek

Jesteśmy zgranym zespołem – zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, działamy razem uzupełniając się i wspierając. WIEDZA branżowa jest dla nas bardzo ważna, nieustannie szkolimy się podnosząc swoje kompetencje. Wierzymy, że właśnie WIEDZA o aktualnej ofercie banków oraz o ich możliwościach finansowania jest kluczem do najlepszej obsługi klienta! Zbudowaliśmy Power Team gdzie każdy z nas ma swoje ulubione specjalizacje.

Ponieważ wierzymy w moc współpracy – budując nasz wyjątkowy Power Team do współpracy zaprosiliśmy także godnych zaufania ekspertów świadczących usługi około kredytowe, znajdziesz ich TU.

Jesteśmy ekopozytywni także w pracy:

  • używamy papieru z makulatury,
  • planujemy wspólnie działania logistyczne – minimalizując ślad węglowy naszych codziennych wizyt w bankach,
  • używamy żarówek energooszczędnych oraz oszczędzamy wodę,
  • działamy w wolontariacie oraz wspieramy podopiecznych schroniska w Gaju,

A prywatnie jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwóch całkiem dużych już dziewczynek :). Nasz dom jest otwarty na gości, często pachnie świeżo pieczonym chlebem a dodatkowo mieszka z nami piesek INDI oraz chomik LUNA.

Ewa Marczak

„Jeśli lubisz to co robisz, zrób z tego zawód a nigdy nie będziesz musiała pracować ” tak mi mówiła moja kochana babcia.

Moja praca jest dla mnie PASJĄ, źródłem radości i satysfakcji zawodowej. Już 19 lat pracuję w branży finansowej, i nadal nie mam dosyć!

W 2001 roku, jeszcze w trakcie studiów otworzyłam swoje pierwsze biuro pośrednictwa kredytowego na ul. Woźnej w Poznaniu. Po kilku latach dobrze prosperującą sieć franczyzowych biur kredytowych zostawiłam w rękach wspólnika by rozpocząć pracę dla Banku.

To były początki kredytów hipotecznych. Bank bardzo mi zaufał, wysoko stawiając poprzeczkę: do moich obowiązków należało rekrutowanie oraz szkolenie a także zarządzanie siecią doradców ds. kredytu hipotecznego w rejonie Wielkopolski oraz Kujaw. Z Raiffeisen Bank Polska SA odeszłam po 5 latach by móc dalej się rozwijać.

Rozpoczęłam współpracę jako niezależny Broker Kredytów Hipotecznych najpierw z Open Finanse SA, by finalnie zakotwiczyć się na dobre w ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych. Ogromnie cenię sobie współpracę z ANG Spółdzielnią – za to, że jest to organizacja, w której zamiast rywalizować, wspólnie pracujemy, współstanowimy i obdarzamy się wzajemnym szacunkiem.

Jestem też aktywną inwestorką na rynku nieruchomości. To właśnie tu odkryłam swoją drugą ogromną PASJĘ. Trafnie potrafię ocenić realny zysk z inwestycji, już na etapie jej zakupu. Zajmuję się wyszukiwaniem nieruchomości z potencjałem by poprzez przeprowadzony remont zyskały na wartości i by móc sprzedać je z zyskiem. W ostatnich latach przeprowadziłam kilkanaście generalnych remontów mieszkań w kamienicach, zarządzam też naszymi mieszkaniami na wynajem.

W pracy wykorzystuję swoje zdolności analityczne, oraz organizacyjne. Mówią o mnie, że twardo stąpam po ziemi, i zawsze dopinam swego.

Sławomir Marczak

Kilkanaście lat w branży finansowej pozwoliło mi zdobyć ogromne DOŚWIADCZENIE w pozyskiwaniu kredytów dla klientów.

Z finansami związany jestem od 2007 roku. Początkowo zarządzałem pracą biura kredytowego OPEN FINANCE SA w Zielonej Górze, nie rezygnując jednak z bezpośredniej obsługi klienta.

Po kilku latach przeniosłem się do Poznania, gdzie nadal związany z finansami pracowałem dla Home Broker SA opiekując się zespołem doradców hipotecznych działających przy biurze pośrednictwa nieruchomości.

Doceniając możliwość najwyższych standardów obsługi klienta, kilka lat temu rozpocząłem współpracę z ANG Spółdzielnią Doradców Kredytowych. Obecnie jest to największa i najprężniej rozwijająca się sieć doradców hipotecznych. Dzięki współpracy z ANG mam stały dostęp do ofert wszystkich banków działających na polskim rynku, nieograniczony dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe oraz najlepsze wsparcie merytoryczne.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie wnikliwie badając potrzeby, trafnie oceniając możliwości, tak by zaproponować najlepsze rozwiązania dostępne na rynku finansowym.

Przez ponad 10 lat pracy w finansach pośredniczyłem w setkach udanych transakcji.

Dodatkowo wspieram Ewę w zarządzaniu spółką inwestującą w nieruchomości. W spółce tej zajmuję się analizą finansową inwestycji. Pilnuję budżetu oraz pomagam w zarządzaniu nieruchomościami na wynajem.

Mówią o mnie, że nie ma dla mnie kredytów niemożliwych do zrobienia. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych oraz firmowych. Moją mocną stroną jest analiza, strategia, oraz skuteczność.